close
تبلیغات در اینترنت
سمنان
خرید، سفارش، چاپ، تولید جلد، بیمه، مدارک، سمنان
سمنان

همکاری شرکت طرح آفرینان(میربلوک) با دفاتر بیمه استان سمنان مخصوصا دفاتر بیمه برتر به طور مدام و همیشه گی و ریشه دار است.به پاس اطمینانی که به ما کرده اید صمیمانه از شما تشکر می نماییم. و قدر شناس اعتماد شما هستیم.

مرکز استان سمنان و شهرستان سمنان است. این شهر در جنوب رشته کوه البرز و شمال دشت کویر در راه تهران به خراسان قرار گرفته است. آب و هوای آن خشک و معتدل می‌باشد.

این شهر از سوی خاور با شهرهای دامغان شاهرود، از شمال به درجزین، مهدیشهر و شهمیرزاد و از باختر با سرخه همسایه است. در طول جغرافیایی ۵۳ درجه و ۲۳ دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۵ درجه و ۳۴ دقیقه واقع شده و ارتفاع متوسط آن از سطح دریا ۱۱۳۰ متر است.

همچنین فاصله آن تا تهران ۲۱۶ کیلومتر میباشد و به راه آهن سراسری تهران_مشهد، متصل است و دارای دو فرودگاه(یکی تجاری و دیگری نظامی) می باشد. جمعیت شهرستان سمنان بر اساس نتایج سرشماری سال ۱۳۹۰ خورشیدی، برابر بر ۱۸۲٬۲۶۰ نفر که با این آمار، نود و پنجمین شهرستان بزرگ ایران است.

در حال حاضر سمنان با جدا شدن شهرستان سرخه، شهر سمنان با ۱۵۳۶۸۰ نفر بزرگ ترین شهر استان می‌باشد.نژاد مردم سمنان آریایی است و به زبان سمنانی سخن می‌گویند. همچنین «سمنان» از جدی ترین گزینه های انتقال پایتخت سیاسی کشور میباشد