close
تبلیغات در اینترنت
جلد بیمه نامه و جلد مدارک در قزوین
همکاری شرکت ما با دفاتر بیمه استان قزوین مخصوصا دفاتر بیمه برتر به طور مدام، همیشه گی و ریشه دار است. به پاس اطمینانی که به ما کرده اید صمیمانه از شما تشکر می نماییم. و قدر شناس اعتماد شما هستیم.      قزوین(به پارسی میانه: کاسپین) یکی از شهرهای بزرگ ایران در باختر ایران و مرکز استان و شهرستان قزوین است. این شهر در بلندای ۱۲۷۸ متری از سطح دریا واقع شده است. قزوین در زمان حکومت صفوی پایتخت ایران بوده است و به همین دلیل دارای امکان و موزه های تاریخی بسیاری می باشد. قزوین پایتخت…
جلد بیمه نامه و جلد مدارک در قزوین

همکاری شرکت ما با دفاتر بیمه استان قزوین مخصوصا دفاتر بیمه برتر به طور مدام، همیشه گی و ریشه دار است. به پاس اطمینانی که به ما کرده اید صمیمانه از شما تشکر می نماییم. و قدر شناس اعتماد شما هستیم. 

 

 

قزوین(به پارسی میانه: کاسپین)

یکی از شهرهای بزرگ ایران در باختر ایران و مرکز استان و شهرستان قزوین است. این شهر در بلندای ۱۲۷۸ متری از سطح دریا واقع شده است. قزوین در زمان حکومت صفوی پایتخت ایران بوده است و به همین دلیل دارای امکان و موزه های تاریخی بسیاری می باشد.

قزوین پایتخت خوشنویسی ایران است و از جمله خوشنویسان معروف می توان به میرعماد قزوینی اشاره کرد.در شهر قزوین آثار کهن و باستانی گوناگونی از جمله حمام قجر، عمارت کلاه فرنگی، امامزاده حسین قرار دارد.

قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی به تهران، دارابودن چندین شهر صنعتی و نیز برخورداری از چندین دانشگاه -از جمله دانشگاه‌های بین‌المللی امام خمینی، علوم پزشکی و آزاد اسلامی- و شماری دانشگاه غیردولتی از موقعیت خوبی برخوردار است.

این شهر از لحاظ جمعیت بیست و یکمین شهر پرجمعیت ایران به شمار می آید. و در سال ۱۳۹۰ خورشیدی بالغ بر ۳۸۱،۵۹۸ نفر بوده‌است.

قزوین به علت دارا بودن دو هزار و ۵۰۰ هکتار باغستاندر اطراف شهر و وجود بوستان ۱۴۰۰ هکتاری باراجین در سال ۱۳۹۲ از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به عنوان شهر پاک ایران انتخاب شد .

فارسی زبان رایج در بین عموم اهالی قزوین است. البته برخی از ساکنان این شهر به زبان‌های تاتی، مراغی، کردی، لری، ترکی و رمانلویی نیز سخن می‌گویند.ره آورد شهر قزوین پسته، باقلوا و شیرینی است.

 جلد مدارک اتومبیل X سفارش X خرید X تولید X چاپ X جلد X بیمه X بیمه نامه X مدارک